Open/Close Menu Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

Dne 15. 6. 2022 si naši žáci připravili prezentaci poskytování základů první pomoci na Základní škole Červené Pečky pro žáky 1. stupně. Naši školu reprezentovali studenti z 2. ročníků, a to konkrétně kapitánka Nikola Mokrá, Patrik Hoffman, Adéla Procházková ze třídy 2. LY a Papež Jiří, Formánek Jan, Klečková Tereza, Valová Ema, Zahradníková Denisa, Záhorová Marie, Šellenbergová Adéla, Reinerová Gabriela, kteří jsou studenti 2. PS.

Připravili jsme pro ně stanoviště přivolání IZS s kardiopulmonální resuscitací (dítě a dospělý), transport raněných, ošetření ran a krvácení, první pomoc při úžehu, úpalu, popálení a omrzlinách. Žáci ze základní školy byli nadšeni z možnosti seznámit se s poskytování první pomoci a naši studenti měli radost, že můžou svoje zkušenosti předat dál.

Mgr. et Mgr. Miroslava Carva

Write a comment:

*

Your email address will not be published.