Open/Close Menu Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

Ve dnech 18.-19. dubna 2023 se konalo celostátní kolo Psychologické olympiády a i letos se uskutečnilo v Liberci. Na soutěži se sešlo 11 vítězných žáků z regionálních kol. Naši školu reprezentoval žák Daniel Talanda ze třídy 2.LY.
Olympiáda měla výbornou úroveň, soutěžící maximálně vytěžili téma a prokázali skvělé
komunikační dovednosti. Atmosféra vládla velmi srdečná, v příjemném prostředí se Daniel velmi rychle adaptoval, což bylo znát i na jeho projevu při prezentaci práce. Působil klidně, měl velmi kultivovaný projev a nakonec obsadil krásné 3. místo.
Věříme, že zážitky i zkušenosti ze soutěže bude Daniel moci využít při vzdělávání u nás, ale i v osobním a zvláště pak profesním životě. Přejeme mu, aby ho podobné úspěchy provázely i nadále a děkujeme mu za vzornou reprezentaci naší školy

Veronika Ludvíková

    

Write a comment:

*

Your email address will not be published.