Třída 1. PSB vyrazila na Sázavu

Studenti prvního ročníku oboru Praktická sestra (1. PSB) si užili dvoudenní školní výlet na řece Sázavě. Společně jsme sjížděli řeku na kánoích, obdivovali krásy Posázaví a večer strávili opékáním buřtů a přespáním v kempu.

Druhý den jsme se plní zážitků a nových společných vzpomínek vydali zpět domů. Výlet byl skvělou příležitostí k utužení třídního kolektivu a všichni jsme si ho moc užili.

Třída 1. PSB vyrazila na Sázavu
Přesunout se na začátek