Studenti prvního ročníku oboru Praktická sestra (1. PSB) si užili dvoudenní školní výlet na řece Sázavě. Společně jsme sjížděli řeku na kánoích, obdivovali krásy Posázaví a večer strávili opékáním buřtů a přespáním v kempu.
Druhý den jsme se plní zážitků a nových společných vzpomínek vydali zpět domů. Výlet byl skvělou příležitostí k utužení třídního kolektivu a všichni jsme si ho moc užili.





Třída 1. PSB vyrazila na Sázavu









