Třída 1. PSA podnikla výlet k břehům řeky Sázavy. Ubytováni jsme byli v Samopších, kde jsme si užili společně strávený čas. Před návratem domů jsme navštívili také Sázavu. Cesta byla dobrodružnější, než jsme očekávali, ale všechno jsme zvládli a odvážíme si společné zážitky a krásné vzpomínky.







Třída 1. PSA podnikla výlet k břehům řeky Sázavy









