Open/Close Menu Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

Naše škola se poprvé zúčastnila projektu Přes bariéry s Policií ČR. Letos proběhl již čtvrtý ročník této sportovně charitativní akce. Hlavní myšlenkou je motivovat mládež ke sportovním aktivitám a zároveň pomoci handicapovaným lidem. Tímto způsobem se současně podporuje náborová kampaň středočeské policie.

Žáci naší školy si pod vedením instruktorů Krajského ředitelství policie Středočeského kraje vyzkoušeli testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Naši čtyři úspěšní žáci (Daniel Přibyl, Adéla Kociánová, Martina Ulrichová (všichni 4.LY) a Kateřina Vejborná (4.ZA) nejen že splnili náročné fyzické testy, ale také díky tomu prostřednictvím zdravotní pojišťovny přispěli finanční částkou handicapovanému Jirkovi.

Miloš Svítil – vyučující tělesné výchovy

Write a comment:

*

Your email address will not be published.