Open/Close Menu Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

Ve středu 6. 10. 2021 se na Karlově náměstí v Kolíně konala pod záštitou Středočeského kraje výchovně zábavná akce pro žáky základních škol „Odpadiáda 2021“. Akce je zaměřena na podporu znalostí a správných návyků dětí a mládeže třídit odpad, probíhá postupně v různých městech ČR. S organizací na kolínském náměstí pomáhalo 5 žáků třídy 3. LY naší školy. Na jednotlivých stanovištích poskytovali rady soutěžícím, měřili jejich čas, či počítali získané body. Naši žáci tak přispěli ke zdárnému průběhu celé akce, ale sami se rovněž obohatili o mnoho poznatků a zkušeností v rámci práce s dětmi a jejich ekologického vzdělávání a výchovy.

RNDr. Eva Svítilová – vyučující biologie, koordinátor EVVO

Write a comment:

*

Your email address will not be published.